REGULAMIN STREFY SPONSORA ZWANEGO DALEJ RADCZYŃCĄ

1. osoba wspierająca podcast ma prawo do korzystania z plików medialnych będących specyficznym rodzajem podziękowania za pomoc

2. "Strefa Sponsora" to zakładka na stronie agentomasz.pl zawierająca pliki radczyńcy. Dostęp do strefy mają osoby, które wsparły podcast AGENTomasz.

3.a Radczyńcy mogą do przesytu słuchać i oglądać media sponsorskie, nie powinni jednak udostępniać ich na zewnątrz (facebook, twitter, etc), chyba, że nie wytrzymają. Wówczas powinni powiadomić w opisie udostępnianego dzieła, że pochodzi ono z podcastu agentomasz, który oczywiście jest najlepszym na świecie podcastem na literę "A" po polsku. Zaleca się jednak nieudostępnianie.

3.b Olanie tego, oraz każdego kolejnego zalecenia, nie będzie karane.

4. Zawartość strefy może się zmieniać bez ostrzeżenia. Czasem są to względy techniczne, czasem kaprys webmastera. Zaleca się niedociekanie.

5. Czas trwania dostępu do strefy wyznaczają daty rozpoczęcia i zakończenia sezonu. Radczyńcy mają dostęp do plików promowanych w sezonie,w którym dokonali wpłaty lub udzielili pomocy. Ergo: osoba, która wspomogła trzeci sezon może mieć utrudniony dostęp do gadżetów sezonu czwartego. Prawo to nie działa wstecz - sponsor trzeciego sezonu ma dostęp do gadżetów sezonu drugiego.

UWAGI KOŃCOWE

6. Planowane są strukturalne zmiany. Strefa sponsora zmienić się w strefę abonamentową. kiedy ? Nie wiadomo.

7. Miłego odbioru! Dzięki za pomoc!