Motywem przewodnim każdego mojego filmu jest budowanie przestrzeni wolności. Poniżej możesz obejrzeć udostępnione publicznie produkcje, które mimo odrębnych tematów pokazują fragmenty świata wolnych ludzi.

Na ile wolność można wywalczyć przez politykę i kogo do niej wyznaczyć? Czy można być wolnościowym zwolennikiem… etatyzmu? A może, by przestrzeń wolności wzrosła należy edukować młodych przedsiębiorców? Od Kolumbii przez Brukselę, z przesiadkami w Londynie, Barcelonie, Nowym Sączu.

Zapraszam na projekcje.

SERIA PARLAMENTARNA

Dwa 40 minutowe spacery po dwóch jakże różnych parlamentach.

Zrealizowane w 2019 roku „Dyrektywy” zdobyły nagrodę BEST INTERNATIONAL DOCUMENTARY na festiwalu ANTHEM w Los Angeles.

Tam, gdzie trosną dyrektywy

Pierwszy libertariański dokument o Parlamencie Europejskim!

Podnieś Rękę, Naciśnij Przycisk

Pierwszy libertariański dokument o Parlamencie Polskim!

PEŁNY METRAŻ

Korwin The Movie

Polityczna biografia bardzo niejednoznacznej postaci. Realizowana na tle kampanii do europarlamnetu w 2014 roku. 95 minut.

IN-Dependencia

Wolnościowe spojrzenie na katalońską niepodległość. Czy separatyzm ma w dzisiejszej Europie jakikolwiek sens? A może jest najlepszym lekarstwem na wywołane tożsamościowymi konfliktami bolączki? 40 minut.

Nikt Inny...

Opowieść o początkach ASBIRO, ludziach, którzy odważyli się otworzyć wolnorynkową szkołę biznesu. W Polsce!
Produkcja 2016, 85 minut.

MINI SERIE

Pierwsza z serii, LIBERTARIAN SOLUTIONS to trzy kilkuminutowe epizody przypominające dlaczego warto postawić na wolność. W poniższych odcinkach przyglądamy się mechanizmom walki z ubóstwem.

Produkcja  w języku angielskim, 2021.
Zdjęcia: Franek Rachwał. Scenariusz: Liberty International
Moja rola: Reżyseria, Zdjęcia, Montaż oraz PROWADZENIE

LIBERTARIAN SOLUTIONS

The Solution to Poverty

Video Series brought to you by Liberty International and Tomasz Agencki.

How do licensing laws stop wealth creation?

Video Series brought to you by Liberty International and Tomasz Agencki.

How wealthy countries keep third world nations poor?

Video Series brought to you by Liberty International and Tomasz Agencki.

DETRÁS DE LA NUBE

DETRÁS DE LA NUBE to trzy piętnastominutowe odcinki opowiadające o praktycznym zaimplementowaniu uniwersalnych wartości, jakimi są wolność oraz odpowiedzialność, na przykładzie walki o legalizację elektronicznych papierosów w krajach Ameryki Łacińskiej.

Produkcja  w języku hiszpańskim, 2021.
Moja rola: Reżyseria, Zdjęcia, Montaż.

Episodio 1

Czy Vape to po prostu papieros z bateryjką? Czy palacz e-cigaretek inicjuje agresję względem niepalących? Dlaczego rządy tak bardzo chcą wprowadzić prohibicję?

Episodio 2

Za chmurą dymu stoją ludzie. Bardzo różnorodni, ale o dość podobnyvch życiorysach. Raz do roku organizowane jest spotkanie osób, które twierdzą, że VAPE uratowało in życie.

Episodio 3

Przychodzi czas głosowania nad dwoma projektami ustaw. Jedna wrzuca VAPE do tego samego worka co papierosy klasyczne. Druga pozwala obie te technologie rozróżnić. Finał wysiłków Igacio, lobbującego od roku na rzecz legalizacji.

Jak widzisz, produkcji powstało całkiem sporo i wciąż jest apetyt na kolejne. Każda z nich powstała w innych warunkach. Niezależnie od metody finansowania, zawsze staram się jak najszybciej wprowadzić produkcję na platformy dostępne dla każdego widza, najlepiej bezkosztowo. Na każdy z filmów staram się mieć zapewnione finansowanie przed produkcją, jednak jeśli podoba ci się efekt działań, możesz po projekcji postawić mi wirtualne piwo (ewentualnie soczek lub inny napój wspierający kreatywność). Serdecznie zapraszam!

Share This