Bycie głosem wolności to przyjemna praca, ale wciąż praca. W przeciągu kilku ostatnich lat mogliśmy się usłyszeć przy wielu ważnych wolnościowych polskich produkcjach. Poniżej podrzucam kilka z nich.

Polecam zapoznać się także z innymi produkcjami poniższych zleceniodawców.
Są to zawsze fantastyczne organizacje. (Z innymi nie współpracuję.)

Lektor Filmowy

Film dokumentalny pokazujący życie polskich przedwojennych liberalnych ekonomistów. Adam Heydel, Ferdynand Zweig i Adam Krzyżanowski proponowali wolny rynek, wolny handel i wolność gospodarczą jako najlepsze narzędzia najskuteczniej pozwalające międzywojennej Polsce budować bogactwo swoich obywateli. Niestety, władze państwowe nie chciały ich słuchać i korzystać z ich rad. 

Szwedzki mit – dwunasty odcinek serialu
„Wolność pod ostrzałem”.

Audiobooki

„Bez względu na to, czy mieszkałem w Polsce, w Argentynie, w Stanach Zjednoczonych czy w Meksyku, miałem zawsze to, na co zasłużyłem. Dobrze wiem, że sytuacja materialna większości ludzi jest li tylko rezultatem włożonej przez nich pracy, wysiłku i rozsądku.”

„…o ile bowiem Orwell i Huxley przedstawiali intelektualny paraliż i duchową deprawację bez nadziei na odrodzenie, książka Hazlitta jest odpowiedzią na ich czarny pesymizm.”

Nagrany dla wydawnictwa PROHIITA audiobook z najlepszymi tekstami uznanego za najlepszego ekonomicznego komentatora XIX Francji, Frederica Bastiata, obrońcy wolności gospodarczej i rozsądku.

Studium rządowych programów,
które miały podnieść USA
z zapaści wielkiego kryzysu.

Ayn Rand „Atlas Zbuntowany
wydawnictwo ZYSK i spółka

Rozdział pt. „ZNAK DOLARA
tłumaczenie – Iwona Michałowska
czyta – Tomasz Agencki

inne zabawy głosowe

Share This