Co cię ominęło gdy cała Polska szukała sensu w programie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości? Nie świruj – wbijaj na podcast!

W pierwszej połowie odcinka przyglądamy się przygodom nowej świętej kościoła planetarnego. Wizyta Grety Thunberg w Waszyngtonie, czyli czego brakuje dzisiejszej ekologii by stać się już w pełni ruchem wyznaniowym i czy brak tego elementu doprowadza zatroskanych o planetę ludzi do załamania psychicznego?

Czy Holandia zasługuje na Rembrandta? Czy złoty wiek w malarstwie Holandii to powód do wstydu? A może czas zamienić białych malarzy na białe ściany? 

Dojna zmiana dożyna! I to na prezydenckich dożynkach! Czy zapowiedź ochrony dobrego imienia polskich twórców gier to obietnica…. czy groźba? I jak się dożynki mają do negocjacji unia – mercosur?

Czy serwis porno może być patronem stadionu sportowego? No jak to jest z tym wolnym rynkiem? Może jednak lepiej, by kapitan państwo zabronił, co nie?

Stany Zjednoczone wracają do pierwszej piątki państw w rankingu wolności ekonomicznej Fraziera. Jak na utrzymanie wyniku wpłynie rekordowy deficyt i wojna celna z Chinami?

Dla wspierających na PATRONITE  dodatek z wieściami, które nie weszły do top 5.

Do usłyszenia!
Tomasz Agencki

Podcastu słuchaj tak, jak ci wygodnie.
iTunes
YouTube
Spotify
Spreaker
Najnowsze odcinki podcastu:

A może udostępnisz?

Share This